II. ROZHOVORY S POUČENÍM OD MÝCH PŘÁTEL Z VESMÍRU

Sdělení 379 - 726
Autor: Ivo A. Benda, 1999
Pozn.: informace v solné jeskyni, nebo pište na lexaji@volny.cz

Motto:

"Až nastoupíte všichni tuto cestu a budete žít jako my, a budete se umět o vše rozdělit s druhými, budete umět tak pracovat a dávat svou práci celku, ale všichni tak, to bude jiná. ..."

"Velitel Vesmírné flotily z Plejád Ptaah."

 II. ROZHOVORY S POUČENÍM OD MÝCH PŘÁTEL Z VESMÍRU  

II. ROZHOVORY S POUČENÍM OD MÝCH PŘÁTEL Z VESMÍRU

(kliknutím na obrázek jej zvětšíte)

Ukázka z úvodu knihy, slova autora:

Vážený čtenáři,

S radostí a s láskou v srdci Vám předávám II. knižní díl "Rozhovorů", který je plynulým pokračováním mnoha sdělení I. dílu této knihy, která má všechny zásadní informace. Obsahem tohoto dílu jsou stovky sdělení od vesmírných bytostí, převážně Plejáďanů, a Stvořitele prvotního všeho a všech, mnou i Vámi milovaného, přijatých dalšími cca 25 lidmi, které mají charakter doplňující a rozšiřující o další témata, která jsou více specifikována a oborově více odlišná, podle zájmu toho kterého čtenáře. Jsou to kromě témat šíření informací také témata stravování, způsobu života nás a Vesmírných lidí, duchovní principy a zákonitosti, dále stručné dějiny Atlantských civilizací na Zemi, civilizace v Číně, dále popis nejbližších slunečních systémů a jejich zajímavých civilizací, především Sil světla, organizace Kosmické konfederace planet (schéma), popis některých lodí, dále chování člověka na Zemi, tvoření vesmírů, otázky některých žijících ještěrů na Zemi, nálezů stop lidí v dávnověku atp, ale také ovládacích programů Sil temna, kterými je nyní ovládáno velmi dobře 3 miliardy lidí, tedy 50 % populace Země, a dalších 30 % lidí je ovládáno částečně. Toto je největší poznání, které lidstvu dosud chybí, a proto tuto situaci dosud nikdo neřešil. Chci tím s našimi Vesmírnými přáteli ukázat PRAVDU, která dosud není naší materiální vědou poznaná anebo je, ale úmyslně zatajována. Tyto informace společně s I. dílem "Rozhovorů" rozšiřují čtenáři obzor poznání v oblasti duchovní, ale i všeobecné orientace v tomto světě ve 3. dimenzi.

...

Naše knihy (kromě knih UFO:KONTAKTY, UFO: A PŘECE LÉTAJÍ ...) a články v Magazínu 2000 o negativních mimozemšťanech jsou jen několika z mnoha ovádacích programů Sil temna. Tím jak lidé vidí obrázky těch darebů s velkýma černýma očima a čtou články o zříceních  a únosech, nevědomky vysílají množství těchto myšlenkových impulsů do celého Vesmíru, a tím masivně přitahují další tyto darebáky se zlými úmysly na sebe, což zabezpečuje ezoterický zákon platící v celém Vesmíru, že stejné přitahuje stejné !!!

Proto Vám přikládám do vaší knihovny tyto „II. Rozhovory s poučením od mých přátel z Vesmíru“ tak, aby měli naši lidé, které tito mimozemšťané Sil světla tolik milují, možnost se s nimi seznámit a později navázat telepatické a dále i osobní kontakty. ...

Celý úvod ke knize

Zpět na přehled knih