Khadi ®

v čajovně "Sedmé nebe" v prodeji

Přírodní kosmetika Khadi - radost z čistě přírodní péče, potěšení z harmonie s přírodou

Přírodní kosmetika Khadi je založena na účinných rostlinách z oblasti Indie a na odborně sestavených ajurvédských recepturách. Je zároveň certifikována podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Bližší informace o certifikaci a způsobu výroby přímo na stránkách výhradního zástupce a distributora značky Khadi pro Českou a Slovenskou republiku www.khadi-cz.cz

Sortiment Khadi zahrnuje:

  • Rostlinné barvy na vlasy Khadi - představují absolutně přírodní cestu, jak dodat Vašim vlasům krásný odstín, hedvábný lesk a objem. Obsahují v různých poměrech rostliny hennu, amlu a indigo. V závislosti na odstínu obsahují rovněž další specifické byliny, které se používají v ajurvédské medicíně. Ve škále barev Khadi najdete dokonce i čisté indigo. S těmito barvami své vlasy barvíte velmi štrně a zdravě. A to pouze rostlinami, bez chemických barviv, vůní, konzervačních látek, peroxidů nabo amoniaku, bez zesilovačů barevného efektu a zesvětlovačů. Nabízené odstíny a současně on-line poradenství viz stránky www.khadi-cz.cz
  • 100% bylinné prášky Khadi - šampóny a kondicionéry - čistí vlasy a vlasovou pokožku jemně, ale zároveň důkladně. A to absolutně přírodní cestou. Představují zároveň vynikající kondicionéry, které vlasům dodávají nenapodobitelný objem a lesk. Neobsahují žádné chemické složky, pouze účinné rostliny. Díky svému jemnému složení jsou obzvláště vhodné pro osoby, které jsou alergické na tenzidy, konzervační prostředky a další chemické látky.
  • Vlasové oleje Khadi - nejvyšší kvalita pro vaše vlasy. Absolutně přírodní a vysoce účinné vlasové oleje Khadi jsou unikátní svým složením a špičkovou kvalitou. Byly vyvinuty ve spolupráci s uznávanými autoritami z oboru ajurvédy, na základě tradičních receptur. jejich bohaté složení představuje intenzivní výživu pro vlasové kořínky, pokožku i samotné vlasy.
  • Pleťové a tělové ajurvédské oleje Khadi - Složení pleťových a tělových olejů Khadi je založeno na pečlivě vybraných ajurvédských léčivých rostlinách a na účinných, navzájem sladěných rostlinných olejích. Oleje Khadi jsou té nejvyšší kvality a vycházejí z tradičních ajurvédských receptur. Byly vyvinuty ve spolupráci s uznávanými experty na ajurvédu za účelem řešení potřeb pokožky v různých situacích. Rychle se vstřebávají do hloubky pokožky, kde rozvíjejí své účinky. Oleje v takovéto kvalitě jsou za tuto cenu skutečně výjimečné.
  • Pleťové a tělové ajurvédské aromaterapeutické oleje Khadi - Aromaterapeutická řada pleťových a tělových olejů Khadi v sobě spojuje čtyři charakteristiky ajurvédských znalostí komplexní pleťové péče: pět vybraných květů pečuje o pleť, šestnáct účinných bylin ji regeneruje, devět hodnotných olejů ji vyživuje a jedenáct čistých éterických olejů ji ošetřuje a zároveň harmonizuje mysl prostřednictvím aromaterapie.
  • Růžová voda - absolutně přírodní, pro všechny typy pleti. Na sklidnění kůže po opalování nebo po použití solária
  • Bylinné pleťové masky Khadi - čistící a relaxační péče o pleť. S bylinnými pleťovými maskami Khadi můžete vyjít vstříc potřebám Vaší pleti a zároveň můžete prostřednictvím jejich chladivých účinků relaxovat po náročném pracovním dni. Vaše pleť Vám za to bude vděčná a bude vypadat hned po jejich prvním použití nápadně čistší a mladší.
  • Šampóny Khadi - pro šetrné a důkladné mytí vlasů čerstvými bylinkami. Ajurvédské šampóny Khadi splňují všechny nároky na maximální komfort a péči o vlasy a pokožku hlavy. Neobsahují sulfáty, silikon ani alkohol, syntetické parfémy ani umělá barviva.
  • Sprchové gely Khadi - pro každodenní zdravé mytí pokožky. Sprchové gely Khadi v sobě spojují účinné mytí s jemností a s výbornou snášenlivostí vůči pokožce. Jsou vyráběny z čistých bylinek a vybraných esenciálních olejů a jejich účinné složky jsou dokonale zachovány.

Bližší informace včetně on-line poradenství viz stránky www.khadi-cz.cz

Čajovna Sedmé nebe - sortiment Khadi